Робота на Seosprint

UA RU

І так! Ви вже маєте повноцінний рахунок у платіжній системі WEBMONEY, за допомогою якої ви можете поповнювати свої мобільні рахунки, переказувати кошти іншим користувачам, купувати найвибагливіші товари із всієї мережі інтернету, оплачувати комунальні послуги тощо. Та маєте активний аккаунт на робочому проекті, в якому ви будите працювати. Отже,нарешті можна приступити до ознайомлення із виконанням роботи.
Одним із найприбутковіших способів заробітку грошей на проекті SEOsprint на даний момент є - виконання оплачуваних завдань.Заробіток на виконанні завдань

Виконання завдань - це послідовне виконання вказаних умов рекламодавця. Рекламодавець розміщує своє завдання із метою отримання користі від його виконань вчасниками. На проекті SEOsprint найкращі умови не тільки для виконання, але й для його розміщення.

Заробляємо в інтернеті

Заробіток на виконанні завдань є досить таки популярний і непогано оплачуваний. SEOsprint пропонує своїм учасникам дванадцять категорій завдань для виконання, кожна з яких вміщує в собі приблизно 1тис. найрізноманітніших завдань.
Вартість за одне виконання коливається від 0.25руб. до 500руб. Завдання із меншою оплатою швидше виконуються і умови не такі важкі.

На виконання завдань йде менше часу ніж на перегляд рекламних ссилок, але в цій справі потрібно знати деякі поняття, про які вам зараз розповімо.

Гарантований спосіб отримати прибутки від виконаних завдань є правильне ознайомлення із заданими умовами рекламодавця. Часто, виконавці неправильно прочитують умову та, звичайно, не так виконують завдання. В такому випадку рекламодавець змушений відмовити ваше виконання, тому що ви не дотримались його умов.
Щоб уникнути такого непорозуміння, потрібно спочатку ознайомитись із його описом, а вже тоді виконувати.

Більш зручнішою і прибутковішою категорією завдань є категорія "Кліки".

Кліки - це категорія завданнь, які базується на здійсненні свідомих переходів на сайті рекламодавця та по блоках рекламних мереж. Цей принцип, рекламодавці записують у опис завдання і доволі часто цей спосіб приносить неабиякий дохід.
Як зробити власне завдання і самому заробляти на рекламі, детальніше у розділі - Заробіток на рекламі.

Наведемо приклад: за щоденно 30 виконаних завдань категорії "Кліки" можна за місяць отримати непоганий прибуток, а саме- 30завд.*0,60сер.ціна*30днів=540руб., на виконання який у вас піде часу; 30завд.*3хв.=1.30год., і це при почерговому виконанні. Можна починати виконувати 3-4 завдання за один раз, наприклад за 5хв, 3-4 завдання виконати не складе важкості.

А зараз покажемо, як виконувати завдання категорії "Кліки".

Додатковий заробіток на завданнях

Виконання клікових завдань є водночас легким і прибутковим заняттям.

Для початку потрібно зайти в свій аккаунт на SEOsprint, та перейти у розділ "Выполнение заданий";

Заробляємо в інтернеті

В правій стороні розміщені керуючі блоки, за допомогою яких можна вибирати завдання за параметрами та категоріями. Вибираємо категорію завдань "Только клики".

Заробляємо в інтернеті

Нам пропонується більше 1тис. клікових завдань категорії "Кліки", які можна посортувати за 3 критеріями:
"По высоте" - завдання, на які рекламодавці витрачають гроші, щоб їхнє завдання було зверху;
"По рейтингу" - які найчастіше виконують учасники;
"По цене" - сортування за цінами. Ціна може бути по збільшенні, або по зменшенні.

Заробляємо в інтернеті

Після вибору завдання, в новому вікні браузера відкривається сторінка із завданням у якому показується ім'я рекламодавця, кількість виконань, описання умови завдання та інші дані.
Для початку виконання жмемо на нижню зелену кнопку із назвою "Начать выполнение задания!".

Заробляємо в інтернеті
Заробляємо в інтернеті

Після натискання кнопки, у новому вікні, зазвичай, відкриється пошук Google або інший, рідко може відкритись сайт, який рекламодавець зазначив, а на сторінці завдання внизу з'явиться порожнє поле звіту із кнопкою "Отправить отчет".

Заробляємо в інтернеті
Заробляємо в інтернеті

Далі прочитуємо описання та виконуємо умови завдання:
1. У відкритому пошуковику, в нашому випадку це Яндекс я якому потрібно знайти сайт рекламодавця за запитом "свадебные позы для фотографий";
2. Заходимо на його сайт, і переходимо по 3 сторінках в межах сайту (ссилки переходів копіюйте у звіт "0тчет" для перевірки їх рекламодавцем);
3. Клікаємо по одному посиланню рекламного баннера "Реклама от Google" і на цьому сайті переходимо також по 3 сторінкам, згідно умов завдання (не потрібно переходити на три різні реклами, достатньо перейти по одній і поклікати на рекламному сайті);
Ось і все! Залишилось скопіювати всі зроблені переходи по сайту та рекламі від гугла, і вставити в звіт (отчет), та обов'язково натиснути кнопку "Отправить отчет"

Заробляємо в інтернеті

Завдання відправлено на перевірку рекламодавцю і за деякий час, ви отримаєте гроші за його правильне виконання. Перевірка виконань займає в середньому 10год. але не більше 240. Якщо за 240год. перевірка вашого виконання рекламодавцем не здійсниться, то в такому випадку система автоматично зачислить вам його суму на внутрішній баланс.

Даний вид заробітку є наприбутковіший на проекті. Прочитайте, зрозумійте та заробляйте
на здоров'я!
Отримайте безкоштовно інструмент для виконання завдань!

Отимати інстумент


Поділись з друзями: