Набір власних рефералів
UA RU

Одним із найприбутковішим способом заробляти гроші на проекті є запрошування рефералів. Якщо ви хочете отримувати стабільний дохід від вашої реферальської команди для цього існує сервіс - SEOsprint, в якому діють найкращі умови для запрошення рефералів.

Реферер - це людина, яка заробляє на залучанні до сервісів нових користувачів. За це реферер отримує грошове винагородження у вигляді % відсотка від доходу залученого реферала.

Реферал - новий учасник, якого щойно залучили до системи. Якщо учасник, зареєструвався не по партнерському коді (реферальській ссилці), то в даному випадку він не стає рефералом і не має свого реферера.

Скільки можна заробляти грошей на рефералах?

Якщо ви власник статусу "Бизнесмен" (статус "Бизнесмен" отримує найбільші реферальські зачислення), та при наборі 100 рефералів, і кожен із них хоч заробив би по 2руб. на серфінгу (приблизно 60 переглянутих ссилок), то ваш дохід складе - (2руб.*60%реф. від серфінгу)*100реф.=120руб. Непогано, чи не так?
Детально про статуси дізнайтесь в розділі - Кар'єрний ріст.

Перевірені способи запрошення рефералів:


Для запрошення до системи SEOsprint рефералів потрібно вибрати свою власну реф. ссилку, вона має такий вигляд:

зразок реф. ссилки

На даному зразку видно мою реф. ссилку в кінці після = ваш_ID в системі. Щоб дізнатись вашу реферальську ссилку зайдіть в свій аккаунт, і зайдіть у розділ - "Работа с рефералами". Разом із ссилкою будуть присутні коди ваших реферальських банерів, які можна вставляти в пости на форумах, соц мережах тощо.

На даний час існує два типи запрошення рефералів: платний та безкоштовний.
Платні способи:
1. Розміщення рекламного оголошення на сторонніх сайтах. Нерідко зараз можна зустріти реф. посилання на доволі популярних порталах. За розміщення такого оголошення, власники сайтів частіше за все потребують немалу плату.

2. Створення власного завдання із умовою реєстрації по вашій реф. ссилці. Суть в тому, що ви платите вчаснику, щоб він став вашим рефералом. На даний час більше половини всіх реферерів набирають своїх рефералів саме таким способом.

Безкоштовні способи:
1. Запрошення родичів, сусідів, знайомих, які бажають заробляти в інтернеті. Нерідко такий спосіб є дієвим, тому що більшість із нас шукають собі роботу.

2. Розміщення оголошень на форумах,чатах,соц. мережах та на безплатних дошках роботи. Ви створюєте тему на форумі і таким чином зацікавлюєте майбутніх ваших рефералів. Перед розміщенням оголошення, радимо попередньо правильно і достовірно описати саму суть роботи.

3. Створення власного сайту чи блогу із розміщеним на ньому реф. посиланням.
На мою думку цей метод є більш кращий, тому що при правильній організації сайту та попередньому ознайомленні інформацією користувача є більша вірогідність зацікавити його, ніж скажімо описанням декількома словами.

Старайтесь самі видумати свій власний дієвий спосіб для зацікавлення рефералів, наприклад, роздаванням роздрукованих вами листівок із адресою реф. ссилки чи вашого сайту. Може подіяти.


Варто зазначити, що запрошення активних рефералів до будь якого сервісу є надзвичайно дохідною справою і в той час дуже клопіткою.Щоб почати заробляти, перейдіть на реєстрацію по кнопці нижче!

РЕЄСТРАЦІЯПоділись з друзями: