Початкова інформація про працю!
UA RU

     На даний момент ви вже маєте поняття, як необхідно працювати. Даний вид заробітку підійде для будь-кого, незалежно скільки вам років та яка у вас освіта. Почати заробляти на даному проекті зможе навіть школяр.


ПЕРШІ КРОКИ:

1. Необхідно зареєструватись у платіжній системі Payeer. Якщо рахунок у вас вже є, то немає необхідності реєструватись ще раз. ( Зареєструватися можна ТУТ )

2. Після реєстрації у системі Payeer, вам буде доступний ваш гаманець, який буде мати вигляд - P1234587. На нього будуть поступати гроші із робочого проекту.

3. Після реєстрації у платіжній системі, вам потрібно зареєструватись у робочому проекті, у якому ви будете працювати ( Зареєструватися можна ТУТ , або натиснувши на кнопку, яка представлена нижче).

4. Якщо ви пройшли успішно реєстрацію, то можете приступати до роботи. Як заробляти гроші гроші на проекті ознайомтесь тут - Заробіток на KingBirds.ПОРАДИ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ:

Ви маєте можливість працювати у будь який час. Коли завгодно і де завгодно, тільки б був доступ до інтернету.
1 порада. Щоб отримати максимальну віддачу від проекту ознайомтеся із бонусами, які вам надаються. Дізнатись більше можна тут - Бонуси.
2 порада. Для виводу грошей, краще використовувати платіжну систему Payeer, так як на ньому відсутня комісія на вивід, а також виплата зароблених грошей автоматична.
3 порада. Ще одним із способів прибуткового заробітку на даному проекті є запрошення рефералів. Запрошуйте своїх друзів до проекту по своїй реферальській ссилці і отримуйте за них %-партнерське начислення. Як правильно запрошувати рефералів дізнайтеся тут - Набір рефералів.

Якщо ви ще не зареєстровані на робочому проекті, то реєструйтесь нижче по кнопці!

РЕЄСТРАЦІЯПоділись з друзями: